O nas

O nas
Buildings For Silesia (BFS) jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży budowlanej. Naszym celem jest zintegrowanie trzech głównych filarów tej dziedziny gospodarki: Budownictwa, Nieruchomości i Architektury.

Jesteśmy grupą ambitnych ludzi z pasją tworzenia. Łączymy nowoczesne i nowatorskie spojrzenie na budownictwo z poszanowaniem historycznych wzorców. Poparte jest to bogatym doświadczeniem, zdobytym przy szerokim spektrum realizacji.

Współpraca
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa a także instytucje publiczne. Gwarantujemy najwyższą jakość usługi, profesjonalne, indywidualne podejście do klienta jak i zadania, oraz obsługę ze strony wykwalifikowanej ambitnej kadry.

Oferujemy również możliwość współpracy partnerskiej dla: biur projektowych, deweloperów, firmy budowlanych i geodetów.
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, w tym celu zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kierowania zapytań bezpośrednio na naszego maila.

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, potwierdzeniem ich satysfakcji są referencje.

Tak o nas mówią:

BNI Silesia

BFS Tomasz Świaczny to rzetelny i sprawdzony partner biznesowy, posiadający wykwalifikowany zespół fachowców, dzięki któremu, realizacja złożonych opracowań nie stanowi najmniejszego problemu. Firmę cechuje rzetelność, wysoka jakość świadczonych usług, oraz terminowość wykonania.

Możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować i polecić usługi świadczone, przez BFS Tomasz Świaczny.

Zobacz list referencyjny

RES Global Group

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez BFS Tomasz Świaczny na naszą rzecz, z uwagi na rzetelność, terminowość, oraz kompleksowość. BFS Tomasz Świaczny, posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną, posługującą się technicznym językiem niemieckim i angielskim. Z uwagi na w/w cechy, pragniemy kontynuować współpracę, również poza granicami Polski.

Z pełną świadomością możemy z polecić usługi świadczone, przez BFS Tomasz Świaczny, nie tylko ze uwagi na fachowość, ale również ze względu na kompleksowość i zakres oferty.

Zobacz list referencyjny

Michał Ciemniewski Architekt

BFS Tomasz Świaczny to sprawdzony i godny polecenia, partner biznesowy. Firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu, wszelkiego rodzaju obiektów i budowli, w zakresie budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego. BFS Tomasz Świaczny świadczy bardzo kompleksowe usługi o najwyższej jakości.

Dzięki wysokim kwalifikacjom kadry technicznej, oraz wnikliwemu podejściu do rozwiązywania problemów technicznych, BFS Tomasz Świaczny jawi się jako pracownia inżynierska na wysokim poziomie. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić tę pracownię.

Zobacz list referencyjny

Groupka

Współpraca z firmą BFS przebiegała bardzo profesjonalnie. Firma dokłada wszelkich starań, aby praca była wykonana bez zbędnych kosztów i zgodnie z najnowszymi standardami w budownictwie.

Serdecznie polecamy współpracę i w pełni ufamy firmie BFS w zakresie budownictwa – na pewno jeszcze nieraz będziemy współpracować.

Zobacz list referencyjny

Blank Studio

Usługi świadczone przez pracownię BFS Tomasz Świaczny, są najwyższej jakości, zaś samą pracownię należy docenić za: rzetelność, terminowość i indywidualne podejście do wykonywanych, na naszą rzecz projektów.

BFS Tomasz Świaczny, to godna polecenia firma, z uwagi na szeroką ofertę i wysoką jakość usług, pragniemy również współpracować z Nią w zakresie nadzoru i wykonawstwa.

Zobacz list referencyjny